Jestem frankowiczem – pomogła mi CHF Group

Przeczytaj historię naszego klienta – Piotra W.


“Zaskoczyło mnie, że tak szybko i skutecznie można rozwiązać mój problem z kredytem we frankach”.

CHF Group polecił mi znajomy, który tak jak ja, miał problem z kredytem we frankach. Dla mnie, tak jak wcześniej dla niego, sama myśl o procedurach prawnych była bardzo stresująca. Przecież taki normalny człowiek się na tym nie zna.

Kiedy skontaktowałem się z przedstawicielem firmy CHF Group, okazało się, że sprawa jest znacznie prostsza niż początkowo myślałem. Dzięki miłej obsłudze łatwiej było mi zrozumieć, co mnie czeka. I nawet jeśli z czymś miałem problem – wszystko mi wyjaśniono.

Od razu zwróciło moją uwagę, że wszystko było dobrze przygotowane: odpowiednie dokumenty, cały plan działania. Przedstawiciel zaprezentował mi dokładne, jasne warunki współpracy i oszacował moje szanse, dzięki czemu wiedziałem, na co mogę liczyć. Okazało się, że przewalutowanie kredytu jest najskuteczniejszą metodą, która wiąże się z pewnym sukcesem.

I rzeczywiście, nie było problemów.

Wiedziałem, że sprawą zajmują się profesjonaliści, i że nie muszę już sam główkować nad tym, jak się za to wszystko zabrać. Zresztą tak naprawdę sam nie miałbym żadnych szans. Tutaj trzeba naprawdę mądrych i dobrze przygotowanych ludzi, którzy ogarną temat i zrobią wszystko za ciebie. Nie oszukujmy się, jednak bez prawniczego wykształcenia nie dało się zrozumieć tych kruczków prawnych, zapisów, przez które myślałem, że poniosłem największą porażkę życia.

Zagraniczne banki wykorzystują ludzką naiwność i niewiedzę. Dla mnie informacja o tym, że moje zadłużenia rosną, była jak grom. W mediach ciągle nowe informacje o “frankowiczach”… Naprawdę nikomu nie życzę takiej drogi przez mękę. Przecież wiadomo, że człowiek ma swoje plany, po to się bierze kredyt. Dla mnie i mojej rodziny największym marzeniem był dom. Chciałem, żeby nasze dzieci miały coś swojego na przyszłość, czuły się bezpieczne. Nie chciałem rezygnować ze swoich celów.

No i ten stres. Naprawdę ważne dla mnie było to, żeby oddać swoją sprawę w ręce ludzi, którzy na sto procent znają się na tej branży. Po tym, co już przeszedłem, trzy razy zastanawiam się nad podjęciem jakiejkolwiek wiążącej decyzji. Szczególnie takiej, która jest związana z pieniędzmi. Ale jak już pisałem, mój znajomy był zachwycony i dokładnie opowiedział mi, jak to wyglądało w jego przypadku.

Dlatego nie mogę powiedzieć, że zaryzykowałem, bo już wiedziałem, że trafię w dobre miejsce. I mimo, że się nie znam, to prawnicy z CHF Group konsultowali się ze mną na bieżąco, żebym miał cały czas poczucie kontroli nad swoimi finansami. Mimo poprzedniego całego stresu związanego z samym tematem, czułem, że wszystko idzie w dobrą stronę, i że odpowiednio wykwalifikowane osoby zajmują się moimi pieniędzmi.

Tak też się stało. Mój sukces zawdzięczam tej firmie. Dlatego cieszę się, że posłuchałem dobrej porady i zdecydowałem na ten krok. Już nie boję się podejmować decyzji dotyczących swojej przyszłości i przyszłości mojej rodziny. Jestem wdzięczny CHF Group, bo odzyskałem swoje pieniądze i mogę dalej spełniać marzenia.